آخرین اخبار : 

اطلاعیه وضعیت بومی داوطلبان شرکت کننده در ۷ خوشه شغلی وزارت بهداشت

کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی +اطلاعیه وضعیت بومی داوطلبان شرکت کننده در ۷ خوشه شغلی وزارت بهداشت

جهت مشاهده کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ کلیک کنید

سوالات مصاحبه دانشگاه  علوم پزشکی سال ۹۵ کلیک کنید 

دانلود سوالات بدو استخدامی علوم  پزشکی کلیک کنید

نتایج استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ اعلام شده جهت دیدن لیست عضو کانال ما شوید(کلیک کنید)

فراگیر دستگاه‌های اجرایی (زمان آزمون) www,e-estekhdam,com/آزمون-فراگیر-استخدامی-دستگاههای-دولت/ Translate this page 1 day ago – آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی (توصیه هایی برای آزمون) ,,, برای مشاهده صفحه دومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی و تبادل اطلاعات با سایر ,,, ‎پاسخنامه سوالات عمومی آزمون ,,, · ‎دانلود نمونه سوالات تخصصی ,,, استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی در سال ۹۵ (اعلام نتایج) | ایران استخدام iranestekhdam,ir/اخبار-آزمون-فراگیر-استخدامی-در-اردیبه/ Translate this page 8 hours ago – ثبت نام دومین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی / آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی در سال ۹۵

نتایج آزمون استخدامی ۹۵ اعلام شد(آزمون ۲۱ آبان ۹۵)کلیک کنید

نتایج استخدامی آموزش و پرورش ۹۵ اعلام شده جهت دیدن لیست عضو کانال ما شوید

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص وضعیت بومی داوطلبان شرکت کننده در ۷ خوشه شغلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درسومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (آزمون آبان ماه سال ۱۳۹۵)

۱۳۹۵/۰۹/۳۰ پیرو اطلاعیه منتشر شده درتاریخ ۱۳۹۵/۹/۲۰، بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در یکی از خوشه های شغلی پرستار(کد۲۴۶۲)، ماما(کد۲۴۶۷)، کارشناس فوریتهای پزشکی(کد۲۴۹۹)، کاردان فوریتهای پزشکی(کد۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد۲۵۴۴)، کارشناس ارتباطات و عملیات پرستار (کد۲۴۷۳) و اپراتور ۱۱۵ (کد ۲۵۰۱)دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متقاضی استخدام بوده و در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند و حدنصاب تعیین شده را کسب نموده‌اند می‌رساند، با توجه به اصلاحات صورت گرفته در سامانه ثبت‌نام آزمون در خصوص شرایط بومی بودن و اضافه شدن «بومی محل موردتقاضا» (طبق مفاد آگهی) علی‌رغم اطلاع‌رسانی‌های مکرر که از طریق سایت سازمان جهت ویرایش و اصلاح سهیمه بومی در فرم ثبت‌نام انجام شد، متأسفانه عده‌ای از داوطلبان در انتخاب دقیق وضعیت بومی خود دچار خطا گردیده‌اند که موجب شده سهمیه مذکور برای ایشان لحاظ نگردد. لذا بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق ایشان، با توجه به تقاضاهای واصله به این سازمان موضوع وضعیت بومی برای این داوطلبان مجدداً مورد بررسی قرار گرفت (با توجه به امکان اشتباه در درج «بومی محل مورد تقاضا» به بومی شهرستان، این قبیل داوطلبان نیز در صورت دارا بودن نمره علمی در مقایسه با سایر معرفی‌شدگان، جزو معرفی‌شدگان قرار گرفته‌اند تا در صورتی که مدارک لازم دال بر «بومی رشته محل مورد تقاضا» را دارا باشند  برای بررسی مدارک یا مصاحبه و… به دانشگاه مربوطه، مراجعه نمایند) و نتیجه داوطلبان در قالب کارنامه تا پایان روز جاری (۹۵/۹/۳۰) برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت. بدیهی است افراد معرفی شده چندبرابر ظرفیت، لازم است حداکثر ۷۲ ساعت بعد از زمان اعلام نتیجه جهت اطلاع از زمان و محل مراجعه برای تشکیل پرونده، بررسی مدارک، مصاحبه و سایر مراحل پذیرش به سایت اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ذیربط (با توجه به کد رشته شغلی انتخابی) مراجعه نمایند.

تذکر:  لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت موردنیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت. 

در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱۰/۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۹۵/۱۰/۵ ارسال گردد، مقدور نمی‌باشد.

ضمناً به اطلاع آن دسته از افرادی که تقاضای کتبی خود را به سازمان ارائه نموده‌ند (اعم از اینکه از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان و یا به طریق دیگر تقاضا داده‌اند) لاکن در این مرحله کارنامه جدیدی برای آنان برروی سایت سازمان قرار نگرفته است به منزله آن است که با توجه به نمرات علمی در ردیف واجدین شرایط برای معرفی قرار نگرفته‌اند و پاسخ آنان از طریق سازمان بطور مقتضی تا تاریخ ۹۵/۱۰/۱۰ ارسال خواهد شد.

سیستم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵

result2.sanjesh.org/empk95/

Translate this page

سیستم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – آبان ماه ۱۳۹۵ … کاردان فوریتهای پزشکی (کد ۲۵۰۰)، کارشناس ارتباطات و عملیات پزشک (کد …

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی در سال ۹۵ (اخبار اعلام نتایج) | ایران …

iranestekhdam.ir/استخدام-دانشگاه-علومپزشکی/

Translate this page

۶ hours ago – استخدام های دانشگاه علوم پزشکی سال ۹۴ جهت دانلود نمونه سوالات آزمون … مشاهده نمونه کارنامه های شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی …

استخدام دانشگاه های علوم پزشکی سال ۹۵(نتایج اعلام شد)

www.e-estekhdam.com/استخدام-دانشگاه-علومپزشکی/

Translate this page

۱۲ hours ago – ضمن آرزوی موفقیت برای تمام شرکت کنندگان آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی، به اطلاع میرسانیم کارنامه آزمون استخدامی دانشگاههای علوم …

استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد · ‎دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – «ای استخدام …

www.e-estekhdam.com/اعلام-نتایج-آزمون-استخدامی-دانشگاهها/

Translate this page

Dec 11, 2016 – برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه های علوم پزشکی اینجا کلیک … کارنامه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار …

کارنامه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی | خبرنامه دانشجویان ایران

iusnews.ir/fa/news-details/219126/

Translate this page

Dec 11, 2016 – سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه و نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت (آزمون آبان ماه ۹۵) را منتشر کرد.

نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کشور | مرجع آگهی های استخدام

www.estekhdami.org/نتایج-آزمون-استخدامی-دانشگاهعلوم-پزش

Translate this page

نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کشور. … نیاز و فرم اطلاعات فردی مندرج در کارنامه به آدرس: مشهد – خیابان دانشگاه – دانشگاه ۱۸- دانشکده بهداشت مراجعه نمایند.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور | – قطره

www.ghatreh.com/…/اعلام-نتایج-آزمون-استخدامی-دانشگاههای-علوم-…

Translate this page

Dec 11, 2016 – سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه و نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت (Ø.

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور – شبکه خبر

www.irinn.ir/…/اعلام-نتایج-آزمون-استخدامی-دانشگاههای-علومپزشک

Translate this page

Dec 10, 2016 – سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه و نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت (آزمون آبان ماه ۹۵) را منتشر کرد.

تجمع اعتراض آمیر به نتایج آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی …

www.iribnews.ir/…/تجمع-اعتراض-آمیر-به-نتایج-آزمون-استخدامی-دا

Translate this page

۷ days ago – جمعی از شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر … اگه کارنامه ی بچه ها رو ببینید خودتون شوکه میشین که چطور قبول نشدن.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل

arums.ac.ir/

Translate this page

طی مراسمی از پژوهشگران منتخب دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل بعمل آمد. برگزاری کنگره ملی مدیریت امور جوانان · برگزاری هفدهمین …

نمونه کارنامه استخدامی علوم پزشکی – بازنشر ۲۴

baznashr24.com/search/?q=نمونه+کارنامه+استخدامی+علوم+پزشکی

Translate this page

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، نتایج اولیه آزمون برخی از خوشه های شغلی دانشگاه های علوم پزشکی وابسته به وزارت بهداشت، در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های …

پورتال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول – صفحه اصلی

www.dums.ac.ir/

Translate this page

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دزفول محفوظ می باشد. Copyright © ۲۰۱۶ dums.ac.ir… All Rights Reserved.

کارنامه استخدام دانشگاه علوم پزشکی کشور-رایتمن

rightman.ir › استخدام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.